İnsan Kaynakları

Bizim deneyimlerimizden yararlanın!

Geleceğinize bizimle bakın!

Vizyonumuz

Üstün kullanıcı deneyimi, emlak sektörü uzmanlığı, yüksek kalite ve değer odağı ile emlak almak-satmak-kiralamak isteyen herkes için en güvenilir platform olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Emlağa dair A’dan Z’ye kritik bilginin en güvenilir içerik sağlayıcısı olmak, emlak alım-satım-kiralamada inovasyon ile en hızlı ve en kullanışlı ilan servisini sunarak, kalite odağı ile ilanların doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak ve bunları gerçekleştirirken hızlı müşteri hizmetleri deneyimini kişiselleştirilmiş şekilde sunmak için çalışıyoruz.

Hayata pozitif bir başlangıç.

Kıymetini Biliriz.

Bizi biz yapan ortak değerlerimizin; köklerimizin ve sahip olduklarımızın; bilginin ve emeğin; ülkemizin ve insanımızın.

Yenilik Katarız.

Girişimci ruhumuzla doğru zamanda harekete geçer; hep daha iyisini arayarak değişimi yakalarız. Merak ve öğrenme ile yaratıcı fikirleri besler, işimize.

Sorumlu ve Şeffaf Davranırız.

Dürüstlüğe, etik kurallara ve yasalara her koşulda bağlı kalırız. Sürdürülebilir bir yaşamı ve gelecek kuşakları gözetir; topluma ve çevremize karşı.

Tutkuyla Sahipleniriz.

Hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için her yeni güne cesaretle ve enerjiyle başlar, hedefe ulaşma ve lider olma azmiyle çalışır; işimizi.

Birlikte Başarırız.

Daima çözüm arayarak, bilgi ve deneyimi paylaşarak, birbirimize güvenip destek olarak, takdir edip kutlayarak, farklılıklarımızla bir olarak.

Hayata pozitif bir başlangıç.

İlkelerimiz

Değer bilmek, Değer katmak.

Biz; insanımızın, ülkemizin ve insanlığın değerini bilir, toplumumuza, dünyamıza ve ortak geleceğimiz değer katmak için çalışırız.
Hedefimiz; ürün ve hizmetlerimizle daha yüksek fayda sağlamak, şirketlerimiz ve markalarımızla daima yenilikçi ve öncü olmaktır.
Çalışanlarımız ve paydaşlarımızla birlikte başarı yolunda ilerlerken pusulamız, aklımızda ve gönlümüzde taşıdığımız değerlerimiz ve ilkelerimizdir.


İnsan Kaynakları / İletişim Formu

İnsan Kaynakları için Aşağıdaki Formu doldurarak, Bizlerle iletişimi geçebilirsiniz.